AKILLI DİREK
  • wi-fi
  • wi-fi
  • wi-fi
  • wi-fi
  • wi-fi
  • wi-fi
proje PROJE HAKKINDA
proje PROJE AÇILIŞ TARİHİ
proje PROJE KATEGORİSİ
proje ADRES & TELEFON

Yaptığı yatırım, hizmet ve uygulamalarla daha yaşanılabilir bir Malatya hedefleyen Malatya Büyükşehir Belediyesi, hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.
Günümüzün en vazgeçilmezlerinden olan internet ile cep telefonu şarj hizmeti, Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz olarak, Malatya’nın birçok noktasında vatandaşlara sunuluyor.
Türkiye’de ilklere imza atan Malatya Büyükşehir Belediyesi, vatandaş odaklı ve çevreci örnek bir uygulamayı daha hayata geçirdi. Üzerindeki güneş panelleri sayesinde güneşten aldığı enerjiyi depolayarak cep telefonu şarj edebilen, ücretsiz internet hizmeti veren ve aynı zamanda aydınlatma sağlayan akıllı direkler Kent Meydanı, Kernek Parkı, Abdullah Gül Parkı ve Büyükşehir Belediyesi önünde hizmet vermeye başladı.

 

 

 

Solar Panelli Şarj ve HotSpot İnternet Noktası.

Her birinde 20 wattlık 3 güneş paneli bulunan enerji direklerinde toplanan enerji 336 watt –saat batarya da saklanarak kullanıma hazır vaziyette bulunurlar

Enerji direkleri ile ortama bir dinamizm katılırken günümüzde temel ihtiyaç haline gelen enerji ihtiyacı karşılanmış olacak.

Her bir enerji direğinde 6 telefona kadar şarj imkanı, entegre USB kabloları bulunmaktadır.

Kullanıcılara AC şebeke kadar hızlı telefonlarını şarj edebilme imkânı sunulmuştur.

Tablalara su tutmaması için eğimli bir yapı verilmiştir.

Dahili aydınlatma ile gece bölgesel aydınlatma hizmeti.